البالو

1-کمک به آرتریت و شرایط التهابی

 

منبع غنی از آنتی اکسیدان ها گیاهان با کاهش میزان اکسید نیتریک – ترکیباتی که همراه با آرتروز و آرتریت روماتوئید همراه است، مرتبط است. Choosecherries.com می گوید.

در یک مطالعه مقطعی که در دانشگاه بوستون انجام شد، ارتباط بین مصرف گیلاس و خطر حملات نقرس مجدد در 633 فرد مبتلا به نقرس طی یک سال مشاهده شد.

محققان از شرکتکنندگان خواسته اند تا در طی دو روز قبل از حمله نقرس، داده های مربوط به حمله نقرس خود را شامل مصرف روزانه گیلاس و عصاره البالو ارائه دهند.

نتایج این مطالعه نشان داد مصرف خوراکی بیش از یک روز دو روزه با خطر 35٪ کمتر از حملات خوراکی در مقایسه با مصرف خوراکی ارتباط دارد.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال گیلاس

 

خطر ابتلا به نقرس حتی زمانی که مصرف البالو با مصرف آلوپورینول در 75 درصد ترکیب شد، حتی کمتر بود. البالو دارای ارزش ORAC بالایی است که به کاهش عوامل گردش خون که باعث التهاب می شود، مانند پروتئین واکنش C (CPR) تولید شده توسط کبد کمک می کند.

نهال البالو

نهال البالو

 

2- کمک می کند سطح قند خون پایین در افراد مبتلا به دیابت

 

البالو حاوی آنتوسیانین آنتی اکسیدان – رنگهای طبیعی است که رنگدانه ها را در میوه ها تولید می کنند و دارای مزایای سلامتی فراوان هستند.

در تحقیقات اولیه آزمایشگاهی که از سلولهای پانکراس حیوان استفاده می کردند، انوشیانین ها باعث افزایش 50 درصدی تولید انسولین شدند، یک متخصص طب چینی در دانشگاه ایالتی میشیگان در شرق لنسینگ و رهبر این مطالعه، دکتر Muralee Nair، دکترای Science Daily می گوید.

ترکیبات رنگارنگ بر روی انسان ها آزمایش نشده اند و محققان توصیه می کنند البالو های ماراسچین آب نبات را محدود نکنند زیرا حاوی شکر اضافی و رنگدانه های البالو مفید هستند.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال گردو

 

3- کمک به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی

 

البالو ترشی می تواند مزایای بهداشتی مشابه بیماری های قلبی-عروقی مانند داروهای تجویزی که برای کمک به تنظیم چربی و گلوکز در بیماران مبتلا به سندرم متابولیک ارائه می شود، فراهم کند.

دانشگاه علوم میشیگان آزمایشگاه تحقیقات حفاظت از قلب می گوید که البالو ترش می تواند خطر سکته مغزی را حتی زمانی که با داروهای تجویزی مصرف می شود کاهش دهد.

نهال البالو

نهال البالو

 

محصولات نهالستان قاسمی:

با کلیک بر روی هر کدام از این محصولات می توانید توضیحات مربوط به هر رقم را مشاهده بفرمایید :

 

محققان فشار خون سیستولیک موشهای سکته مغزی را کاهش داده و همچنین حرکت، تعادل و هماهنگی خود را با قرار دادن موش ها از طریق انواع آزمایش های فیزیکی اندازه گیری کردند.

نتایج این مطالعه در نشست بیولوژیک تجربی 2013 در بوستون در ماه آوریل که در آن موش های مبتلا به سکته مغزی، ترکیبی از البالو ترش و Actos – pioglitazone – دارویی برای درمان چنین بیماری ها، بهبود تعادل و هماهنگی آنها و کاهش آنها فشار خون.

 

4- کاهش خطر سرطان کولون را کاهش می دهد

 

فیبر رژیمی در البالو به کاهش خطر ابتلا به سرطان روده کمک می کند، موسسه تحقیقات سرطان آمریکا (AICR) می گوید. مصرف فیبر غذایی به افراد دارای کنترل وزن کمک می کند.

افزایش بیش از حد وزن یک عامل خطر سرطان است که می تواند خطر ابتلا به هفت نوع سرطان را افزایش دهد. مطالعه ای که در دانشگاه ایالتی میشیگان انجام شد، البالو های ترش را در موش و سلول های سرطانی انسان اندازه گیری کرد.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال آلو

 

موش هایی که رژیم های البالو ، آنتوسیانین یا سیانید داشتند، تومورهای مؤثرتری را نسبت به موش هایی که از رژیم های غذایی تغذیه می کردند، تولید می کردند.

در مطالعه دوم، همان رژیم غذایی برای موش ها در رژیم غذایی یکسان بود که نشان داد که آنتوسیانین های ترش و سیانید ممکن است خطر سرطان روده بزرگ را کاهش دهند.

نهال البالو

نهال البالو

 

5- بهبود حافظه را بهبود می بخشد

 

البالو منبع خوبی از آنتوسیانین است که می تواند به افزایش حافظه کمک کند. بر طبق یک مطالعه منتشر شده در مجله علوم اعصاب، آنتوسیانین های میوه خوشمزه باعث بهبود حافظه و عملکرد حرکتی در موش صحرایی می شوند. این مطالعه می گوید USDA و مرکز تحقیقات تغذیه ای انسان در دانشگاه توفست بوستون ماساچوست.

 

6- کمک می کند که خواب شب بخیر بخوابید

 

مصرف آب گلرنگ قبل از خواب باعث افزایش زمان خواب و کیفیت خواب می شود. بتههون به پزشکی روزنامه می گوید که ملاتونین مسئول تنظیم ساعت داخلی بدن و چرخه خواب بیداری است.

اثرات القا کننده گی های گیاهی بر بدن انسان مورد بررسی قرار گرفته است و نشان داده است که یک لیوان آب هویج در صبح و عصر کمک می کند تا خواب را بهبود بخشد.

بیشتر بخوانید »»» ارقام بذر

 

دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه راچستر در مورد عادت های خواب 15 بزرگسال که 8 صبح و عصر به مدت دو هفته مصرف کردند و 8 اونس آب بدون البالو را برای دو هفته نوشیدند.

نتایج مطالعه نشان داد که در طی هفته های هفته مصرف کنندگان آب گوجه فرنگی نوشیدند. به طور متوسط، بزرگسالان حدود 17 دقیقه پس از خواب به هنگام نوشیدن آب البالو ، حدود 17 دقیقه صرفه جویی کردند.

محصولات نهالستان قاسمی :

 • نهال فروشی
 • خرید نهال
 • خرید نهال البالو
 • نهال آلبالو پربار
 • نهال آلبالو خوشه ای
 • نهال آلبالو مجاری
 • نهال آلبالو محلی

محصولات نهالستان قاسمی :

 • نهالستان نمونه ی البالو
 • نحوه پیوند درخت البالو
 • خرید ریشه ی نهال البالو
 • فروش نهال البالو کمیاب
 • زمان پیوند نهال البالو
 • پرورش البالو

جهت خرید نهال انگور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید


دفتر : ارومیه میاندواب خ ۱۷ شهریور نرسیده به تقاطع شهدا دفتر نهالستان مهندس سعید قاسمی 

ایمیل : nahalbartar@gmail.com

تلفن دفتر : ۰۴۴۴۵۲۸۱۸۰

مدیریت : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳


Source